Harry Potter Broom -->

środa, 6 listopada 2013

Podsumowanie października

Nie mogę uwierzyć, że już  dwa miesiące szkoły za nami - jak ten czas szybko leci. Jeszcze trochę, a w sklepach zaczną królować mikołaje i świąteczne dekoracje^^

W tym miesiącu ukazały się, jak zwykle, cztery recenzje:

Jak widać, królowała więc trylogia Lauren Oliver. Jej trzecia część, Requiem, uzyskała u mnie w październiku najwyższą ocenę - 6.W Waszej ankiecie najwięcej głosów zdobyła ostatnia część serii GONE: Zniknęli Michaela Granta, czyli Faza szósta: Światło. Muszę przyznać, ze w pełni się z tym wyborem zgadzam ;)


Zaczęłam także nowy (kolejny nieregularny) cykl na blogu: Abecadło. Zasady są proste,więc jeśli ktoś chce dołączyć do zabawy to zapraszam ;) Ukazały się jak na razie dwie notki z tego cyklu.

Co jeszcze ciekawego w tym miesiącu? Byłam na konwencie fantasy, bo po raz pierwszy coś takiego odbyło się w moim mieście (szok!). Miałam nawet dodać o tym notkę, ale nie zrobiłam żadnych zdjęć ;/ W każdym razie Tetcon: reaktywacja był całkiem niezłym przedsięwzięciem, dowiedziałam się apru ciekawostek, spotkałam ciekawe osoby, podyskutowałam na różne tematy dotyczące filmów, książek i mojego ulubionego serialu - Supernatural. Zagrałam w planszówkę Hobbit, która ma dziwną instrukcję (albo jesteśmy za tępe, żeby ją zrozumieć xd) i wzbogaciłam się o przypinkę z okiem Saurona^^

Udało mi się też nawiązać moją pierwszą współpracę recenzencką z wydawnictwem Media Rodzina i strasznie się z tego cieszę^^ Powieść Elena już do mnie dotarła. Recenzja w następną sobotę. :)

A co u Was w październiku? Jesteście gotowi na nadejście zimy, która pewnie niedługo do nas zawita? 

Pozdrawiam i zapraszam do głosowania w nowej ankiecie ;>

8 komentarzy:

 1. Jeju! U mnie październik był koszmarnym miesiącem. Nawet nie chodzi o szkołę, bo tam akurat był luz - o dziwo, jednak nie miałam w ogóle weny wziąć się za czytanie. Dopiero lektura - "Cierpienia młodego Wertera" sprawiła, że znów postanowiłam wziąć się za intensywne czytanie. :)
  Ja muszę powiedzieć, iż dokonałam osiągnięcia w październiku! W końcu udało mi się załatwić pierwszą część "Gone"! Więc moja obietnica: "przeczytam przynajmniej pierwszą część do końca roku" może się ziścić! :D
  Byłaś na konwencie?! Zazdroszczę! Mimo braku zdjęć, chętnie bym poczytała o twoich wrażeniach! :D Zwłaszcza, że nie miałam przyjemności w czymś takim jeszcze uczestniczyć. :(
  SUPERNATURAL <3<3<3<3 Cass! Dean <3 Mmmm! Odkryłam bratnią duszę! :D
  Gratulacje z powodu nawiązania współpracy! Oby więcej ci się takowych trafiało! :D
  Zima... Czy ja wiem? Nie powiem, żeby ten czas był tak do końca zły. Kocham Święta. Naprawdę. To mój ulubiony czas w roku <3 (W ogóle w empiku już jest Mikołajkowa reklama!), ale poza Świętami ta szarość za oknem powoduje, że tym bardziej chce się czytać, co mnie niezmiernie cieszy. :)
  W każdym razie - życzę owocnego listopada!
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My "Cierpienia młodego Wertera" czytaliśmy tylko we fragmentach.
   Też czasami mam taki zastój w czytaniu. Czekam niecierpliwie na Twoją opinię o "GONE" ;]
   Ja do tej pory też nigdy nie brałam udziału w konwencie, więc to było ciekawe doświadczenie.
   Supernatural - nie dość, że Dean i Cas, to jeszcze Crowley <3. Ależ ja nie mówię, że zima jest zła, zima jest super^^ Są Święta i mogę chodzić po domu wyjąc kolędy :D Ech, u mnie w Empiku wszystko jest opóźnione (jak w całym Tczewie) więc mikołajowej reklamy jeszcze nie ma ;d
   Pozdrawiam i dziękuję ;)

   Usuń
 2. Mnie z trylogii Lauren Olivier najbardziej zachwyciło "Pandemonium"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie właśnie najmniej, ale i tak było świetne ;]

   Usuń
 3. U mnie październik był straszny. Przeczytałam jedną książkę i ogólnie ciężko było. Muszę zobaczyć Twoją recenzję Pandemonium, bo mam w planach się za nią wziąć (mimo, że pierwsza część nie należy do moich ulubionych książek..). I przede wszystkim: gratuluję współpracy i czekam na recenzję! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ; ) "Pandemonium" nie było złe, chociaż według mnie wypada słabiej od pozostałych części ;) Pozdrawiam i życzę w takim razie lepszego listopada niż był październik : )

   Usuń
 4. Gratulacje z powodu nawiązania współpracy :) Co do świątecznych dekoracji - u mnie już zaczęły królować ^^ A co do trylogii - na razie I część za mną, ale jestem bardzo ciekawa kolejnych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Faktycznie, sama też zaczęłam zauważać w sklepach mikołaje ;>

   Usuń

Popularne posty

The Hunger Games 32x32 Logo